تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : پورنصیری
حوزه : اخبار
شماره : 5295
تاریخ : ۲۰ دی, ۱۳۹۹ :: ۱۱:۱۲
کشف زمین خواری ۴۰میلیارد تومانی در شهریار فرمانده انتظامی غرب استان تهران از رفع تصرف ۴۰ هزار متر از حریم رودخانه کرج به ارزش ۴۰ میلیارد تومان در شهرستان شهریار که به صورت غیرقانونی تصرف شده بود، خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی و منابع طبیعی استان تهران به نقل از مهر ، سردار کیوان ظهیری اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی در پی شکایت اداره آب شهرستان شهریار در خصوص تصرف حریم غربی رودخانه «کرج» به متراژ ۴۰ هزار متر واقع در منطقه «بابا سلمان» شهریار موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: با ادامه یافتن تحقیقات پلیس، مشخص شد، افراد سودجو از مدت‌ها قبل اقدام به تصرف ۴۰ هزار مترمربع از حریم رودخانه غربی «کرج» کرده‌اند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با بیان اینکه دو متهم در این خصوص دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند، اضافه کرد: اراضی مذکور رفع تصرف شد و در اختیار اداره آب شهرستان شهریار قرار گرفت.

ظهیری با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش زمین‌های رفع تصرف شده را ۴۰ میلیارد تومان برآورد کردند، اظهار داشت: حفظ بیت‌المال، آزاد سازی اراضی ملی از دست متجاوزان و سودجویان همواره در دستور کار پلیس قرار دارد.

© 2021 تمام حقوق این سایت برای شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی، منابع طبیعی و حفظ حقوق عامه محفوظ می باشد.