تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : پورنصیری
حوزه : اخبار, حشمتی
شماره : 4531
تاریخ : ۱۱ تیر, ۱۳۹۸ :: ۱۲:۰۱
زمین خواری + معاون قضایی دادستان کل کشور معاون قضایی دادستان کشور: مقابله جدی دستگاه قضا در زمینه زمین خواری محمد جواد حشمتی در جمع کارکنان نیروی انتظامی شرق استان تهران با تقدیر از خدمات و زحمات آنان بیان کرد: امروز نیروی انتظامی یک نیروی مکتبی، ولایتمدار و تابع محض قانون است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی و منابع طبیعی، معاون قضائی دادستان کل کشور  در بحث حقوق عامه با تاکید بر مقابله جدی دستگاه قضا در زمینه زمین خواری، تخریب محیط زیست و تغییر کاربری اراضی کشاورزی خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی باید برابر قانون به وظایف قانونی و ذاتی خود عمل کند و اجازه جولان به این افراد را ندهد.

معاون قضائی دادستان کل کشور در امور حقوق عامه و بیت المال در پایان ارتباط و تعامل بسیار زیاد با مردم را نقطه قوت پلیس خواند و گفت: امروز نیروی انتظامی همراه و همدل با دستگاه قضا در راستای گسترش عدل و عدالت، دفاع از مظلوم و برخورد با ظالم تلاش می‌کند.

در همین راستا خواهشمند است به منظور مبارزه با مفاسد اقتصادی و حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی، موارد تخلف را به پورتال گزارشات مردمی شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی و منابع طبیعی و حفظ حقوق عامه ارسال فرمایید تا وفق مقررات به آن رسیدگی شود

© 2019 تمام حقوق این سایت برای شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی، منابع طبیعی و حفظ حقوق عامه محفوظ می باشد.